Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко у свій День народження подякував українським воїнам-захисникам

19 липня 2022 року, 10:35

Мер Києва Віталій Кличко в день свого 51-річчя подякував усім, хто допомагає і підтримує, особливо – українським воїнам-захисникам. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«Перед минулим Днем народження я підкорював особисті вершини. Стрибав з парашутом, підіймався на Казбек, підтягнувся на турніку пів сотні разів. А 51-річчя зустрічаю в зовсім іншій реальності. Про подальші рекорди поки мрію. Сьогодні – інші виклики, які потрібно долати. Дякую всім, хто поруч, хто допомагає і підтримує. Особливо дякую нашим воїнам-захисникам! Ми всі сьогодні боремося. За нашу державу, за незалежність, за наше майбутнє. Без боротьби перемоги не буває! І всі випробування ми гідно пройдемо, і всі виклики ми подолаємо, і ми переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]