Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Усі комунальні навчальні заклади готові до роботи в нових умовах»

28 серпня 2020 року, 12:22

Усі комунальні навчальні заклади готові до роботи в нових умовах. Усі школи за кошти міського бюджету закупили дезінфікуючі засоби і засоби індивідуального захисту. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«Ми налаштовані розпочати навчальний рік із 1 вересня. Усі комунальні навчальні заклади готові до роботи в нових умовах. Усі школи, за кошти міського бюджету закупили дезінфікуючі засоби і засоби індивідуального захисту. На це зі спеціального фонду місто виділило понад 30 мільйонів гривень», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в кожній школі розроблений свій алгоритм переміщення дітей. Приміщення навчальних закладів будуть мінімум двічі на день обробляти дезінфекторами. Також на перервах, які подовжили в часі, будуть здійснювати провітрювання кабінетів.

Зранку всі діти та вчителі будуть проходити обов’язковий температурний скринінг. Також педагоги, в обов’язковому порядку, мають опитувати дітей про їхнє самопочуття.

«У столичних школах діятимуть заходи безпеки, що встановила міська влада. А в разі спалаху коронавірусу вчителі та директори діятимуть відповідно до рекомендацій санітарних лікарів. Кожен директор, кожен вчитель отримав покрокову інструкцію, що потрібно робити в разі виявлення хворої дитини. Рішення ж про закриття навчального закладу або окремого класу на карантин будуть ухвалювати виключно санітарні лікарі. Також я звертаюся до батьків учнів: якщо ви зранку бачите, що у дитини є ознаки захворювання на ОРВІ, не відправляйте дитину в школу. Подумайте про її здоров’я та безпеку інших дітей!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua