Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко в Давосі поспілкувався з представниками іноземних медіа: закликав бути з Україною і вірити в Україну

26 травня 2022 року, 15:05

Мер Києва Віталій Кличко в Давосі поспілкувався з представниками іноземних медіа, для яких відбулася окрема дискусія «Київ після нападу». Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Я підкреслив, що сьогодні головне – не бути байдужими до того, що відбувається в Україні. Війна в одній з найбільших держав Європи загрожує дестабілізацією в усій Європі та світі. Тому закликав бути з Україною і вірити в Україну. Бо ми сьогодні боремося за мир і свободу не тільки наших родин і нашої країни. Ми боремося за майбутнє кожного європейця. Адже війна, розв’язана росією, – це загроза всьому демократичному світу. З важливих тенденцій, які я помітив, спілкуючись у Давосі зі світовими політиками та представниками великого бізнесу, – все більше політичних лідерів, впливових бізнесменів, експертів, звичайних громадян підтримують Україну. І більш активно виступають проти агресії росії та пропонують допомогу, щоб ми перемогли в цій несправедливій і варварській війні», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]