Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко в Давосі: Цивілізований світ не повинен програти варварству! Україна сьогодні б’ється не тільки за свою свободу і своє майбутнє

25 травня 2022 року, 18:16

Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення російського агресора. Адже те варварство, яке несе росія, загрожує не тільки державності України, а й безпеці та миру Європи і всього демократичного світу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у Давосі під час виступу на ланчі, що традиційно організовує американське видання The Washington Post. На захід забираються впливові американські і світові політики та представники світового бізнесу.

«Цього разу на форум до Давосу я приїхав вже з іншого Києва. З міста, яке зазнало атак, обстрілів, зазнало жахіть війни», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що війна в Україні ще далека від завершення. Сьогодні українці гинуть у запеклих боях, захищаючи свою державу. Росія знищує українські міста та села, звірствує і чинить геноцид проти українського народу.

«Україна стоїть перед історичним викликом, бо ми захищаємо не тільки свою землю і свою волю. Ми б’ємося за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. Ми не можемо програти цю битву! Цивілізований світ не повинен програти! Наша країна стала центром глобальної боротьби між демократією та диктатурою. І у нас є історичний шанс перемогти Путіна та його режим. Інакше через деякий час він знову вдарить. І вже не тільки по Україні. Тому підтримка України, допомога задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що кожен з партнерів України має докласти важливих зусиль: насамперед, надати сучасну зброю для захисту та визволення України. Надати фінансову, економічну та гуманітарну допомогу. Також на агресора потрібно посилити тиск санкціями. Насамперед – запровадити нафтогазове ембарго.

Під час заходу The Washington Post Віталій Кличко, зокрема, поспілкувався з Президентом Литви Гітанасом Науседою, прем’єром Хорватії Андреєм Пленковичем, колишнім віце-президентом США, лауреатом Нобелівської премії миру Альбертом Гором, колишнім державним секретарем США Джоном Керрі.

Сьогодні в Давосі відбулися також зустрічі Віталія та Володимира Кличків із президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн. З керівництвом німецької IT-компанії SAP, з якою Київ співпрацює вже 7 років.

Взяли брати Клички участь і в українському сніданку в Давосі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]