Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «В столиці майже завершили підготовку шкіл до опалювального сезону»

09 вересня 2020 року, 12:19

Майже в усіх столичних школах завершено підготовку до опалювального сезону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

«Ви знаєте, напередодні виборів соціальними мережами шириться багато неправди і маніпуляцій. І те, що на опалення шкіл нібито немає коштів – це також брехня! На підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду з бюджету міста вже виділили 443 млн грн.  Ці кошти пішли на капітальний ремонт фасадів та покрівель, заміну вікон та ремонт теплопунктів. На капремонти систем центрального опалення, холодного та гарячого водопостачання. На сьогодні виконали понад 70 відсотків цих робіт і вони тривають», – повідомив Віталій Кличко. 

Мер також нагадав, що порівняно з 2015 роком бюджет галузі освіти зріс втричі. І становить 19,5 млрд грн – тобто третину бюджету міста.

Майже в 9 разів зросли видатки на розвиток та модернізацію закладів освіти, їх будівництво та реконструкцію.

«Тож, не вірте чуткам. Дякую, що звертаєтеся і перевіряєте інформацію! Школи міста будуть з теплом!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]