Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відкрив церемонію вручення премії «Київська пектораль» та привітав митців із днем театру

27 березня 2017 року, 19:54

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив церемонія нагородження лауреатів 25-ої театральної премії «Київська пектораль» та привітав митців із Міжнародним днем театру.

«Я хочу привітати всіх, хто тут сьогодні зібрався, з Міжнародним днем театру. Це особливий день для акторів, режисерів, драматургів – всіх тих, хто має відношення до мистецтва, а також для мільйонів глядачів, які з нетерпінням чекають на зустріч з улюбленими акторами, щоб отримати позитивні емоції від вашого таланту та вашої творчості», – звернувся Віталій Кличко до митців столиці.

Мер зазначив, що цьогоріч вже в 25-й раз найкращі митці стануть лауреатами премії «Київська пектораль».

«Я радий, що вже чверть століття триває ця прекрасна традиція. Свого часу «Київська пектораль» стала першою та єдиною в Україні і в СНД професійною театральною премією. Театр завжди в центрі культурного життя, він дає можливість переосмислити багато речей, він виховує молоде покоління, і, найголовніше, – він об’єднує людей», – зазначив Віталій Кличко.

Мер столиці наголосив, що у столиці щодня зустрічають глядачів 3 державних та 20 комунальних театрів.

«Хочу висловити вам свою вдячність за самовіддане служіння мистецтву, за творчий пошук, за вашу роботу. Бажаю вам міцного здоров’я, успіху, натхнення, і щоб усі ваші починання були успішними. А «Київській пекторалі» бажаю подальшого процвітання. І нехай у мистецтві завжди перемагає найталановитіший. А ми як столична влада робимо все, аби й надалі підтримувати наших митців», – сказав Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]