Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відкрив ярмарок вакансій Employment Fair by Kyiv Post

24 вересня 2016 року, 12:38

Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у відкритті в Києві ярмарку вакансій Employment Fair by Kyiv Post та поспілкувався з роботодавцями і молоддю, яка шукає роботу.

«Дуже важливо знайти ту сферу, у якій ти зможеш себе реалізувати. Кожен хоче знайти роботу з гідною зарплатою та перспективами професійного зростання. Хочу привітати організаторів та учасників цього важливого заходу – керівників найбільших українських компаній, чиї штаб-квартири знаходяться в Києві, – сказав Віталій Кличко. – Ви створюєте висококваліфіковані робочі місця, ви відроджуєте економіку країни в цілому і міста зокрема. Ви сплачуєте податки в міський бюджет, а ми, київська влада, зі свого боку, створюємо вам і вашим співробітникам максимально сприятливі умови для успішної роботи», – зазначив мер.

Віталій Кличко наголосив, що молоді фахівці – майбутнє розвитку нашої держави. «І ми робимо все, щоб потенціал нашої молоді був реалізований тут, в Україні. Скажу відверто, що у міської адміністрації – кадровий голод. Ми постійно шукаємо талановиту молодь, чиї ідеї зможемо реалізувати на користь киян», – підкреслив міський голова.
Віталій Кличко зазначив, що під час візиту до Японії він відвідав науковий центр ASTEM, який є успішним прикладом співпраці молодих науковців, студентів та бізнесу. Мер наголосив, що Київ і Кіото домовилися про студентський обмін. І група українських студентів незабаром вирушить на стажування в центр ASTEM.

Цього року в Києві відбувається вже 12-й ярмарок вакансій, який збирає найкращих роботодавців та перспективну талановиту молодь. У ньому беруть участь близько 30 компаній, серед яких, зокрема, Control Pay, EY, Brain Source, Sport Life, Jabil, Waikiki, Віктер Плюс,Porsche, DEC education, Procreditbank, Loreal, Діамант Банк, Beetroot, Цитрус, Фокстрот, Roland Berger, KPMG, Henkel, а також державні установи та громадські організації, зокрема Державна служба зайнятості і Центр зайнятості вільних людей.

Під час заходу молодь має нагоду ознайомитися з діяльністю компаній-учасників, з відкритими вакансіями, критеріями відбору в компанії, вимогами до кандидатів. А також, що важливо, особисто поспілкуватися з HR-менеджерами та особисто надати їм своє резюме.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua