Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відповів на інформацію щодо перевірки НАБУ: «Все, що мені належить, я задекларував – чесно і згідно із законодавством»

09 червня 2017 року, 9:17

 

Все, що мені належить, я задекларував – чесно і згідно із законодавством. І всю необхідну інформацію та пояснення надав НАБУ вже давно. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Щодо «сенсації» про нібито розслідування щодо моїх нібито незадекларованих будинків. НАБУ перевіряє мою декларацію? Так. Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів. Перевіряти, навіть, коли справи, фактично немає, і коли змушують робити це повторно... А любителям «жувати повітря» скажу: всю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно», – зазначив мер столиці.

Він підкреслив, що все, що йому належить, він задекларував – чесно і згідно із законодавством.

«Когось цікавлять будинки? Теж говорив, що належать вони компаніям мого брата. Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ. Тому, «друзі», не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. А тим, хто шукає, бажаю успіхів, якщо немає чим зайнятися. Або справді важливо чимось «зайняти» НАБУ... Не відволікайте увагу, виходьте на світло», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua