Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відвідав міську лікарню №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із COVID-19, та показав відео звідти

09 вересня 2020 року, 8:22

Мер Києва Віталій Кличко відвідав міську лікарню №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із COVID-19. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. А також показав відео, що відзняв у медзакладі.

«Вірус не відступає. І кількість виявлених випадків коронавірусу в столиці, на жаль, зростає. Збільшується і кількість хворих, які потребують госпіталізації. Вчора ввечері побував з перевіркою в міській лікарні №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із COVID-19. Я вже раніше відвідував цей медзаклад. Із головного, що сьогодні відзначають лікарі: останнім часом у багатьох інфікованих – більш важкий перебіг хвороби. І переважна більшість пацієнтів – у віці від 30 до 60 років», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що лікарня №4 заповнена майже на 80 відсотків. У ній є своя лабораторія для тестування та дослідження зразків біоматеріалу на ПЛР та ІФА. Необхідними засобами захисту та медикаментами заклад забезпечений.

«Загалом у лікарнях столиці із 1600 ліжок, підготовлених для прийому хворих на коронавірус в 16 медзакладах, заповнені 52% місць. У разі необхідності місто може перепрофілювати відділення і в інших медзакладах, збільшивши кількість ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19. Але давайте не доводити до найгіршого сценарію! Послухайте, що говорять ті, хто захворів! Бережіть себе!» – наголосив Віталій Кличко.

Перевірка в міській лікарні №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із COVID-19

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]