Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відвідав Захисників на передовій на Донбасі та відвіз найнеобхідніше, за чим звертаються бійці (+фото)

01 березня 2024 року, 14:18

Мер Києва Віталій Кличко відвідав Захисників на Донбасі, де тривають запеклі бої. Та відвіз у якості благодійної допомоги 200 fpv-дронів, кілька квадрокоптерів DJI MAVIC 3, 7 систем РЕБ та броньований автомобіль «Кобра». Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook та оприлюднив відео зі сходу України.

«Відвідав наших Захисників на Донбасі, де тривають запеклі бої. Відвіз найнеобхідніше, за чим звертаються бійці. Заїхав у чотири підрозділи – 28 окрему механізовану бригаду імені Лицарів зимового походу, батальйон «Свобода», в 5 київську окрему штурмову бригаду та 127 батальйон 112 бригади ТрО столиці. І передав у якості благодійної допомоги загалом 200 fpv-дронів, кілька квадрокоптерів DJI MAVIC 3, 7 систем РЕБ та броньований автомобіль «Кобра» – його придбав за підтримки міжнародних партнерів мій брат Володимир, бо автівка коштує 250 тис. доларів», – написав Віталій Кличко.

Мер Києва також повідомив, що з бюджету столиці 83 млн гривень минулого року місто виділило 5 штурмовій бригаді вже 50 млн цього року. Минулого року бригада закупила кілька сотень fpv-дронів, квадрокоптерів DJI MAVIC 3T та MAVIC 3 Termal/Pro. А також вантажні авто, шини та запчастини до автівок. 112 бригаді ТрО Києва місто минулого року виділило понад 230 млн гривень і продовжить фінансувати потреби підрозділу цього року.

«Громада столиці й надалі допомагатиме бійцям, які б’ються на передовій, та надаватиме необхідну допомогу. Слава Україні, слава її Захисникам!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]