Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відзвітував про роботу міської влади: Бюджет Києва порівняно з 2020 роком, навіть в умовах кризи, збільшився на понад 7 мільярдів гривень

15 грудня 2021 року, 11:18

Доходи бюджету столиці, порівняно з 2020 роком, збільшилися цього року на понад 7 мільярдів гривень. Навіть в умовах кризи, яку спричинила пандемія коронавірусу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час звіту про підсумки роботи міської влади за рік, що минає.

«Загалом цього року ми отримали майже 65 мільярдів гривень надходжень у бюджет. І вирівнялися з докризовим 2019 роком. Найбільше фінансування отримала сфера освіти – понад 26 мільярдів гривень. На галузь охорони здоров’я спрямували майже 7 мільярдів гривень. Це при тому, нагадаю, що медзаклади, за реформою, тепер фінансує держава. А сфера соціального захисту столиці цього року отримала – 5,2 мільярда гривень. Із них 3,4 мільярда – кошти, які направили на фінансування міської програми «Турбота. Назустріч киянам», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що майже два роки світ живе в новій реальності – в умовах пандемії та кризи, яку вона спричинила. І звичайно, ця ситуація другий рік поспіль відображається на житті міста.

Як і минулого року, столична влада направляла чималі ресурси на медицину та інші критично важливі галузі. Щоб втримати ситуацію, зберегти здоров’я і життя киян. А також – на підтримку малого і середнього бізнесу.

Це відобразилось на економіці столиці. За період пандемії місто недоотримало майже 8 мільярдів гривень.

«Але ми розуміємо, що повинні, як можемо, підтримувати мешканців Києва. Тому і пільги для бізнесу є, і соціальні програми місто фінансує. І продовжує втілювати важливі для киян проекти», – зазначив Віталій Кличко.

Наступного ж року столиця планує отримати понад 69 мільярдів гривень надходжень до бюджету. Це той мінімум, що дозволить багатомільйонному місту втримати ситуацію. І продовжити фінансування пріоритетних для столиці напрямів та втілення запланованих проектів, що змінюють Київ.

«Триватиме оновлення інфраструктури – транспортної і соціальної. Ремонт доріг, реконструкція дитсадків та шкіл, київських парків і скверів. Ми всі розуміємо, що наступний рік теж буде складним. Бо пандемія поки не відступила. І нам іще доведеться долати її наслідки. Зокрема, й економічні», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]