Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Віктор Брагінський буде відсторонений від виконання обов’язків директора столичного метро

15 березня 2024 року, 0:01

Віктор Брагінський буде відсторонений від виконання обов’язків директора столичного метро або сам напише заяву на звільнення. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, відреагувавши на оприлюднене розслідування журналістів Bihus info.

«Злий вечір. З неприємними, скажемо так, відкриттями для мене… Висновок. Віктор Брагінський буде відсторонений від виконання обов’язків директора столичного метро. Або не пручатиметься і сам напише заяву на звільнення. А далі фактами, оприлюдненими в розслідуванні журналістів Bihus info, мають займатися відповідні органи. Правоохоронні. З філософського: всім в душу не заглянеш. Але, коли тобі брешуть в очі, а за спиною дістають кроликів з капелюха, – виглядає це надто погано. І не тільки по відношенню до мене особисто, а по відношенню до киян», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]