Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Володимир відвіз бійцям на передову чергову партію допомоги – понад 130 дронів та ще один броньований автомобіль «Кобра» (+фото, відео)

10 лютого 2024 року, 13:27

Брат мера Києва Володимир Кличко відвіз бійцям на передову чергову партію допомоги – понад 130 FPV-дронів та квадрокоптерів Mavic-3. Також захисники отримали ще 1 броньований автомобіль «Кобра», придбаний Володимиром за підтримки міжнародних партнерів. Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі та оприлюднив відео зустрічі з військовими.

«Чергову партію допомоги нашим захисникам – ще понад 130 FPV-дронів та квадрокоптерів Mavic-3 відвіз мій брат Володимир на передову на Донбас. Також отримали бійці ще один броньований автомобіль «Кобра». Його Володя придбав за підтримки міжнародних партнерів, бо коштує автівка близько 250 тисяч доларів. Перший броньовик, який передавали, на жаль, минулого року потрапив під ворожий обстріл і був практично знищений. Зате врятував життя екіпажу. Пʼятеро бійців залишилися живими, – зазначив мер Києва. – На Донбасі Володя відвідав батальйон «Свобода», 28 бригаду Лицарів зимового походу та 72 бригаду Чорних Запорожців. Уже готуємо наступну партію допомоги для інших військових підрозділів, які бʼються сьогодні на передовій. Слава Україні, слава її захисникам!» – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]