Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко вручив нагороди військовослужбовцям, волонтерам і громадським діячам

07 грудня 2023 року, 12:55

Мер столиці Віталій Кличко на початку засідання Київради вручив нагороди військовослужбовцям, волонтерам і громадським діячам. Подяки Київського міського голови, медалі «Честь. Слава. Держава» та нагрудний знак «За сприяння обороні Києва» отримали понад 50 киян. 4 нагороди присвоєні посмертно. Їх отримали родичі Героїв.

«Наші Захисники роблять все, щоб звільнити українську землю від російських варварів. Історія кожного Захисника та кожної Захисниці – це історія про сміливість, самовідданість і любов до України. Дякуємо всім воїнам за їхню звитягу і героїзм! Та шануємо памʼять і подвиг полеглих Героїв. Дякуємо кожному, хто допомагає нашим Захисникам, працюючи в тилу, дякуємо волонтерам. Ми вдячні за вашу місію, витримку, за ваш патріотизм і добрі справи. Усі разом, спільними зусиллями наближаємо Перемогу!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]