Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з Героєм України Дмитром Коцюбайлом, який загинув під Бахмутом

10 березня 2023 року, 16:54

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з наймолодшим Героєм України Дмитром Коцюбайлом (позивний Да Вінчі), який загинув 7 березня під Бахмутом. Учасник Революції Гідності, 18-річний Дмитро в 2014 пішов захищати Україну. Він вів за собою бійців, був прикладом і беззаперечним авторитетом для них. Про це Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Мститися до Перемоги! За все зло, яке принесла росія, за понівечені українські міста та селища, за наших Героїв-захисників. Сьогодні Київ прощався з наймолодшим Героєм України Дмитром Коцюбайлом (позивний Да Вінчі). Відважний боєць і справжній воїн. 18-річний Дмитро після Майдану, в 2014, пішов на фронт. Він бився за Україну і вів за собою бійців, був прикладом і беззаперечним авторитетом для них. «Вовки Да Вінчі» осиротіли, але стали ще більш загартованими та затятими. І ворог це відчує! Українці, втрачаючи своїх найкращих борців стають рішучишими в битві проти зла і темряви. Да Вінчі мріяв і наближав Перемогу України. І вона буде! Вічна шана та слава Герою! Слава всім героям, які полягли за нашу державу, і тим, які її захищають! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]