Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з командиром батальйону «Карпатська Січ» Олегом Куциним

22 червня 2022 року, 14:08

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з командиром батальйону «Карпатська Січ» (49-й окремий батальйон ЗСУ), заступником керівника «Муніципальної охорони» столиці Олегом Куциним. Із полеглим героєм попрощалися на Майдані Незалежності в столиці.

«Слава і наша шана та пам’ять Героям, що полягли за волю і незалежність України. Сьогодні на Майдані попрощалися з командиром батальйону «Карпатська Січ» (49-й окремий батальйон ЗСУ), заступником керівника «Муніципальної охорони» столиці Олегом Куциним. Він захищав Україну в 2014 на Донбасі, бився в аеропорту Донецька. Він пішов захищати нашу державу з перших днів широкомасштабного вторгнення російських варварів у 2022. Відважний, принциповий, справжній офіцер і наставник бійців. Олег загинув у бою на Ізюмському напрямку. Вічна пам’ять тобі, Олеже! Слава Україні! Слава її Героям!» – написав Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]