Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у Велодні і дав старт велопараду (+фото)

05 червня 2021 року, 12:19

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у 15-му Велодні в столиці і дав старт велопараду, який влаштувала велоспільнота столиці.

«Друзі! Вже не перший рік ми збираємося тут, на Софійській площі, великою компанією! – Компанією людей, які люблять активний відпочинок, ведуть здоровий спосіб життя! Мені приємно бачити тут тисячі велосипедистів. Однодумців!» – сказав Віталій Кличко, звертаючись до велоспільноти.

Мер зазначив, що столична влада продовжує працювати над розвитком велоінфраструктури в місті.

«Як мер-велосипедист хочу сказати, що не так швидко, на жаль, але місто розвиває велоінфраструктуру. Збільшується кількість маршрутів. – На кожній вулиці, де ми робимо капітальний ремонт, облаштовуємо велодоріжки. Також в кожному парку, кожному сквері, який оновлюємо, з’являються доріжки для велосипедистів. А цього року в столиці облаштуємо ще понад 100 кілометрів велодоріжок!» – підкреслив Віталій Кличко.

Він розповів, що для нього велосипед теж спосіб життя. Щоранку мер тренується і часто їздить на ньому роботу.

«Велосипед – це ще й спосіб життя. Майже щоранку я тренуюся на «двоколісному». Іноді їжджу на роботу або містом у справах. І закликаю всіх киян частіше користуватися цим екологічним і зручним видом транспорту», – сказав Віталій Кличко.

Велодень відбувається у форматі масового параду велосипедистів та користувачів легкого персонального транспорту центральними вулицями міста. Ініціативу громадської організації «Всеукраїнський Велодень. Київ» щороку підтримує міська влада.

Акція розпочалася із традиційного групового фото велосипедистів на Софійській площі. Після цього вони вирушили за маршрутом із центру міста до парку «Муромець».

 

Всеукраїнський велодень

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]