Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у відкритті саміту НАТО в Мадриді: Основний фокус в контексті світової безпеки – на війні, яку розв’язала проти України росія

28 червня 2022 року, 19:14

Мер Києва Віталій Кличко разом з братом Володимиром взяли участь у відкритті саміту НАТО в Мадриді.

«Розпочався історичний саміт з виступу генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга. Війна, з якою росія вторглася в Україну, загрожує світовій безпеці і миру, спричинила продовольчу та енергетичну кризи. І змушує держави Альянсу втілити трансформацію колективної безпеки та оборони. Тому в Мадриді НАТО ухвалить нову стратегічну концепцію. А також узгодить широкий пакет підтримки для України. Головне, що Альянс готовий і буде підтримувати українців у боротьбі за незалежність  і свободу. Бо вистоїть Україна – вистоїть демократичний світ. Тому генсек НАТО підкреслив, що не можна припиняти підтримку України. І це – важливий сигнал для нас», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що росія має платити дуже високу ціну за ту жорстокість, яку вона чинить, намагаючись знищити українську державу та її громадян.

Брат мера Києва Володимир Кличко підкреслив, що важливо збільшувати підтримку України і тиск на агресора.

«Дуже важлива присутність сьогодні тут, у Мадриді. Ми повинні тримати увагу до України, консолідувати зусилля всіх партнерів. Всі виступи на саміті починалися з України і закінчувалися темою України. І дуже важливо – це готовність НАТО підтримувати Україну. Ця війна, найжорстокіша з часів Другої світової, повинна бути припинена. Бо та небезпека для світу, яка існує сьогодні, може вийти за межі України. І в Альянсі це розуміють», – підкреслив Володимир Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]