Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Я не оббиваю пороги кабінетів Офісу Президента

20 травня 2021 року, 17:24

Мер Києва Віталій Кличко заявив, щоб без призначених зустрічей не приходить до Офісу Президента. І зазначив, що не мав зустрічі з Володимиром Зеленським вже пів року. Так Віталій Кличко прокоментував журналістам слова Президента України про те, що, нібито, приходить до Офісу Президента і намагається зустрітися з ним.

«Я – людина вихована. Я не ходжу когось очікувати. Може, мене з кимось переплутали? Бо мені є чим займатись. Перед тим, як прийти навіть до друзів, я завжди зателефоную і спитаю, коли їм зручно зустрітися. Тим більше, не в моїх правилах ходити оббивати пороги кабінетів. Я як мер столиці, як голова Асоціації міст України телефонував у приймальню, писав Президенту – задля зустрічі з робочих питань. А питань у нас чимало – і щодо газу, тарифів, нагальних питань столиці, питань місцевого самоврядування – всіх членів АМУ. Зустріч так і не відбулася. А коли немає комунікації, – це хіба про ефективну роботу і співпрацю?» – наголосив Віталій Кличко.

Також мер столиці зазначив, що його здивували звинувачення, мовляв, «не треба красти із бюджету».

«Я вже коментував ці зрежисовані обшуки і масові облави, що відбуваються останнім часом. Це – маніпуляції і дискредитація міської влади! Коли шукають документи, які ми самі передавали правоохоронцям, – про фінансові порушення, які виявили ми самі. Документи за кілька років. То що до цього робили з ними правоохоронці? Може, Президенту надають якусь викривлену інформацію? Бо, щоб однозначно стверджувати, – всі факти мають бути доведені в законному порядку», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]