Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Я впевнений, що депутати підтримають рішення про відведення земельної ділянки на Інститутській і Музей Революції Гідності буде побудований на Алеї Героїв Небесної Сотні»

09 лютого 2017 року, 10:36

Сьогодні Київрада має надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«Я впевнений, що таке рішення підтримають усі депутати Київради. І Музей Революції Гідності буде побудований на Алеї Героїв Небесної Сотні, на вулиці Інститутській, 3», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що меморіально-музейний комплекс має бути зведений на місці трагічних подій. І стати символом боротьби українського народу за свою свободу, за свою гідність.

«Пам’ять наших героїв буде вшанована і увіковічена», – підкреслив мер Києва.

Також за ініціативою Віталія Кличка депутати Київради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]