Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Якщо владу будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, – про які нові стандарти в політиці можна говорити?»

30 липня 2019 року, 17:24

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Президента Володимира Зеленського і наголосив, що присутність у владі таких некомпетентних людей, як Андрій Богдан, не дозволяє говорити про запровадження нових стандартів в українській політиці. Про це йдеться у відеозверненні, яке Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

«Ще раз хочу наголосити: все, що наговорив пан Богдан – повна нісенітниця і некомпетентність! Але я звертаюся до Президента: Володимире Олександровичу, з повагою до вас, але, якщо владу будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, – про які нові стандарти в політиці можна говорити? Якщо коротко: Київрада працює прозоро, ефективно і без «смотрящих» – мовою керівника вашого Офісу. Друге: я давно не є керівником БПП. Третє: гроші комусь пропонували? Прізвища? Хто? Навіщо? А то якісь плітки і безпідставна брехня. А також – маніпулювання законами і Конституцією. І на це все дивиться вся Україна і наші міжнародні партнери. Хіба це рівень керівництва Офісу глави держави? Якось незручно за таких «ньюзмейкерів». І останнє: я не борюсь за крісла, мені не потрібні посади. Я борюсь за наше місто, за країну, борюсь за самоврядування і за киян. За можливість обирати мером людину, яка відповідальна виключно перед киянами», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua