Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Є різні варіанти повернення коштів інвесторам, які візьмуться за добудову Подільсько-Воскресенського мосту»

07 листопада 2017 року, 23:16

 

Я допускаю, що проїзд по Подільсько-Воскресенському мосту може бути платним, адже інвесторам потрібно буде  повертати вкладені кошти. Але ми розглядаємо різні варіанти, зокрема і пільгові. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

Мер наголосив, що усі столичні мости перевантажені. Тому добудова Подільсько-Воскресенського мосту є надзвичайно важливою для міста.

«Наприклад, «міст Кирпи» не навантажений, тому що не готові з’їзди з нього. Я дав завдання і також обговорив із міністром інфраструктури питання, щоб уже наступного року ми повністю запустили цей міст», – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що у четвер від’їжджає на інвестфорум до Німеччини, де з потенційними інвесторами обговорить умови добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

«Зараз наше завдання – залучити кошти, щоб добудувати міст, нам потрібно 400 мільйонів євро. Тільки після цього ми можемо говорити про наступний крок – будівництво лінії метро на Троєщину», – підкреслив мер.

Коментуючи механізм повернення коштів інвесторам, Віталій Кличко зазначив, що столична влада розглядає різні варіанти.

«Я не виключаю, що проїзд через цей міст буде платним. Ми звикли, що їздимо через мости безкоштовно. Але давайте вибирати: ми готові заплатити за проїзд через новий міст, чи він і далі буде незрозуміло скільки років недобудованим», – наголосив Віталій Кличко.

При цьому, підкреслив міський голова, місто опрацьовує також і різні варіанти оплати: зробити міст повністю платним, компенсовувати вартість проїзду з бюджету для певних категорій, чи зробити безкоштовним або ж за символічну суму для тих, хто має картку киянина».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]