Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко з мером Берліна Каєм Вегнером відвідали учасників проєкту «Берлінсько-Київський центр протезування», який дві столиці втілюють разом. Восени центр відкриють у Києві

12 червня 2024 року, 21:03

Мер Києва Віталій Кличко разом із мером Берліна Каєм Вегнером відвідали учасників проєкту «Берлінсько-Київський центр протезування», який дві столиці втілюють разом. Восени центр протезування відкриють у Києві.

«У берлінській клініці Seeger українські Захисники, першу частину яких (13 поранених) ми відправили всередині квітня, отримують протезування. 6 хлопців уже на протезах і ходять. Інших медики лікують і готують до протезування. Нещодавно до Берліна приїхали ще хлопці. У межах проєкту загалом понад 30 поранених з ампутаціями перебувають сьогодні в Берліні. А також тут навчаються в майстернях київські техніки-протезисти. Восени цього року вони працюватимуть у «Берлінсько-Київському центрі протезування», який ми відкриємо в столиці України», – повідомив мер Києва.

Він поспілкувався з українськими Захисниками та побажав їм якнайскоріше пройти реабілітацію та повернутися додому в Україну.

Віталій Кличко подякував меру Берліна Каю Вегнеру за допомогу нашим Захисникам та допомогу у створенні центру в Києві. Та голові неурядової організації «Life Bridge Ukraine» Джанін фон Вольферсдорф.

«Джанін надихає цей проєкт, багато працює, збирає кошти, щоб поранені бійці отримали протези. І щоб центр протезування розпочав роботу в Києві», – зазначив мер української столиці.

Кай Вегнер підкреслив, що проєкт створення центру протезування в Києві – це свідчення ефективної співпраці міст-побратимів Києва та Берліна.

«Те, що спочатку було сміливою мрією, стало реальністю всього за кілька місяців. Наше партнерство надає конкретну підтримку Україні в її боротьбі за мир і свободу. Навчаючи техніків-протезистів, ми також допомагаємо людям допомогти собі самим. Для мене та Віталія Кличка було дуже важливим, що ми реалізуємо конкретні проєкти в межах співпраці наших міст. Створення центру протезування у Києві є переконливим доказом того, що, можливо, коли ми всі об’єднуємося. Я дякую берлінським ортопедичним компаніям, які долучилися до цього проєкту, а також Джанін фон Вольферсдорф», – підкреслив Кай Вегнер.

Центр протезування працюватиме на базі однієї з комунальних лікарень Києва. Місто облаштовує приміщення і вже триває процес постачання обладнання, закупленого німецькою стороною.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]