Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «За 2015 рік у Києві було демонтовано 3 800 незаконних рекламних носіїв»

05 березня 2016 року, 10:59

За 2015 рік у Києві було демонтовано 3 800 незаконних рекламних носіїв, що втричі перевищує показники попереднього року. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю інформагентству «Укрінформ».

«КП «Київреклама» торік перерахувало до міського бюджету 152 млн гривень. З одного боку, це набагато краще, ніж було до того, але, якщо відверто, ми можемо як мінімум вдвічі збільшити ці надходження, якщо наведемо лад з рекламою», – зазначив Віталій Кличко.  

Мер додав, що йому не подобається, що Київ сьогодні нагадує «якусь строкату ковдру». І наголосив, що місто повинне показувати свою архітектуру, самобутність, а не рекламні щити, та ще й встановлені незаконно.

«Наприклад, у нас за минулий рік було демонтовано 3 800 незаконних рекламних носіїв, і це втричі перевищує показники попереднього року», – сказав Київський міський голова.

Мер зазначив, що сьогодні столична влада також намагається знайти підтримку для комунальних підприємств у правоохоронних структур, поліції при наведенні ладу з зовнішньою рекламою і декларує прозорі правила, щоб не було звинувачень у зловживаннях з розміщенням реклами.

«Поки що такі нарікання є, і наше завдання на нинішній рік – навести лад у цьому питанні, зменшити кількість носіїв і отримувати відповідні надходження до бюджету столиці», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]