Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: За 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами (+фото)

26 жовтня 2021 року, 13:05

За 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час зустрічі з працівниками комунальної організації «Київмедспецтранс». Він також привітав їх із Днем автомобіліста і дорожника України, який будуть відзначати 31 жовтня, та вручив грамоти і подяки міського голови.

«Ви працюєте на одному із найстаріших підприємств міста. Зародження київської швидкої допомоги відбулося в 1881 році. Коли за ініціативи асоціації київських лікарів був створений «Гурток лікарів з метою нічних чергувань». А на початку 20 століття вже заснували підприємство. На сьогодні ж «Київмедспецтранс» є найбільшою автотранспортною організацією України, яка використовує спеціальний медичний автотранспорт. Підприємство обслуговує цілодобово 22 відділення Центру екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я столиці», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що підприємство має в автопарку 641 одиницю спеціалізованих автомобілів. Більшість авто – це карети швидкої допомоги, які відповідають всім необхідним медичним та технічним стандартам. Також є спецавто, що залучають для перевезення хворих з однієї лікарні в іншу. Та для перевезення лікарів, консультантів, надання паліативної допомоги, збору та доставки крові, здійснення виїзних скринінгових і лабораторних досліджень, перевезення медикаментів, медичного обладнання та продуктів харчування.

«Тільки за 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. При цьому не було жодного випадку щодо ненадання карети київської швидкої при такій кількості звернень мешканців міста. І кияни за це дуже вдячні вам! На сьогодні 166 бригад столичної швидкої працюють вдень та 140 – вночі», – підкреслив мер столиці.

Місто, наскільки це можливо, підтримує «Київмедспецтранс». Так, програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2021 рік підприємству передбачили з бюджету столиці кошти на капітальний ремонт кількох об’єктів. Це 17,5 мільйонів гривень. І частину робіт вже виконали», – зазначив Віталій Кличко.

Також, за останні роки місто передало столичним медикам 209 сучасних спецавтомобілів. У тому числі – й кілька пересувних експрес-лабораторій для діагностування коронавірусу.

«Я вітаю всіх працівників «Київмедспецтрансу» з професійним святом, яке ви відзначатимете днями. З Днем автомобіліста та дорожника. Сил вам, здоров’я! Дякую за вашу працю і відданість професії», – привітав водіїв Віталій Кличко.

Привітання працівників комунальної організації «Київмедспецтранс» з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника України

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua