Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, щоб оцінити інфраструктурні проекти для фінансування»

21 червня 2017 року, 17:24

За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, які проаналізують і оцінять інфраструктурні проекти, перспективні для фінансування. Про таку домовленість заявив мер Києва Віталій Кличко у Монреалі після зустрічі з глобальним керівником із роботи з містами Міжнародної фінансової корпорації Оленою Бурганською.

«Відновлення інфраструктури міста – доріг, мостів, будівництво розв’язок – це сьогодні один із головних пріоритетів, куди ми вкладаємо багато коштів і куди залучаємо інвестиції, – зазначив Віталій Кличко. – І ми домовилися, що за кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації. Зацікавленість у співпраці, у фінансуванні інфраструктурних проектів у корпорації є. І ми визначимо конкретні проекти, які втілило за допомоги IFC у Києві», – розповів після зустрічі мер Києва.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) є підрозділом Світового банку і працює із містами без держгарантій. Більшу частину коштів корпорація виділяє на будівництво доріг, мостів, транспортної інфраструктури. Також IFC працює через приватних партнерів.

Корпорація готова надати Києву консультаційну підтримку і допомогу в різних напрямах і стратегічно зацікавлена у фінансуванні проектів у Києві. До цього жодної угоди напряму з містами в Україні Міжнародна фінансова корпорація не укладала.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua