Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «За ремонтом доріг Київ – чемпіон в Україні»

19 грудня 2018 року, 12:34

Майже 300 кілометрів доріг відремонтували у столиці протягом 2018-го року. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018-ий рік.

«Усього у рамках реконструкції, капітального та поточного ремонтів, а також ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій цього року відремонтовано майже 300 км дорожнього покриття. А за кілька останніх років ми оновили понад 830 кілометрів столичних доріг, 26 мостів та шляхопроводів. За ремонтом доріг Київ – чемпіон в Україні. Без перебільшення! Це – один із найголовніших напрямів в оновленні міської інфраструктури», – підкреслив Віталій Кличко.

За його словами, цього року, зокрема, відремонтували кілька ключових магістралей, від яких залежить інтенсивність та комфортність руху в місті. Це дало змогу поліпшити трафік у столиці та перейти до ремонту маленьких вулиць.

Також, зазначив мер, цього року розпочали реконструкцію Шулявського шляхопроводу. Віталій Кличко зазначив, що цього року вдалося суттєво оновити технічну базу «Київавтодору».

«За кошти міського бюджету придбали 78 одиниць нової спецтехніки для столичних дорожників. Зокрема, 44 трактори та 10 міні-навантажувачів, які під час останніх снігопадів вже прибирали тротуари на столичних вулицях. Загалом із 2014 року «Київавтодор» отримав 221 одиницю нової техніки. Тобто кожна друга одиниця парку спецтехніки – нова», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що і наступного року міська влада продовжить глобальний ремонт доріг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]