Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав депутатів Київради вступати в територіальну оборону столиці, заяви приймають в кулуарах Київради (+фото)

17 лютого 2022 року, 11:42

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради вступати до територіальної оборони столиці. Про це він заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Сьогодні у нас на порядку денному – робочі питання, які ми повинні розглянути і ухвалити. Бо навіть у цій складній ситуації, коли над Україною висить загроза подальшої агресії Росії, столиця повинна працювати, розвиватися, втілювати заплановані проекти. Так, безпека людей та функціонування інфраструктури міста – сьогодні найголовніше. І ми повинні бути готовими до різних сценаріїв розвитку подій. Тому приділяємо таку увагу і забезпеченню життєдіяльності міста в надзвичайних ситуаціях і створенню системи територіальної оборони. Я звертаюся до депутатів Київради! Ми з вами ухвалюємо рішення, важливі для безпеки та оборони міста. Але також ми повинні показувати своїм прикладом, що готові – всі разом пліч-о-пліч захищати нашу столицю, якщо настане критичний момент. Закликаю всіх депутатів вступити до лав територіальної оборони Києва!» – наголосив мер Києва та зауважив, що на засіданні міської ради присутній командир 112-ої бригади тероборони столиці підполковник Олександр Павлій.

Щоб пришвидшити ухвалення депутатами рішення про вступ до тероборони міста, а також саму процедуру, у кулуарах Київради організували прийом заяв на вступ до територіальної оборони.

«Можна подати заяву і проконсультуватися, що далі робити і що потрібно, аби підписати контракт резервіста територіальної оборони Києва. Тому покажіть киянам, що готові їх захищати!» – наголосив Віталій Кличко.

Засідання Київради

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]