Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав депутатів затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці

08 липня 2021 року, 11:03

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці. Про це він заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми маємо розглянути чимало питань, важливих для міста та киян. Тому давайте конструктивно попрацюємо. Зокрема, ми повинні затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці. І, хоч вона вступить у силу з 2023 року, йдеться про наповнення бюджету міста. Тому це важливо. Також, сподіваюсь, всі підтримають ухвалення низки дозволів на розробку проектів землеустрою для нових скверів у столиці. Це дозволить захистити території від забудови», – додав він.

Мер Києва зауважив, що з правками секретаря Київради Володимира Бондаренка депутати сьогодні можуть продовжити дію Програми розвитку зелених зон до кінця цього року і вже восени прийняти нову Програму.

Віталій Кличко нагадав, що сьогодні у столиці є 128 парків та 618 скверів, зальною площею 3850,5 гектари. Тільки у 2020 році Київрада підтримала 75 ініціатив щодо створення нових зелених зон – загальною площею майже 56,5 гектари. А з початку цього року ще 7 ініціатив щодо створення нових зелених зон на загальній площі близько 4 гектарів.

«Ми оновлюємо існуючі парки, сквери, зони відпочинку та створюємо нові. І продовжимо це робити! Нагадаю, що за останні кілька років у столиці оновили понад 490 парків та скверів. І понад 480 об’єктів отримали статус парку або скверу», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]