Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав вимушених переселенців, які приїхали до столиці, зареєструватися

09 липня 2022 року, 12:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав вимушених переселенців, які приїхали до столиці, офіційно зареєструватися. Він зазначив, що це необхідно, аби люди, які постраждали від агресії росії, могли отримувати всю необхідну допомогу та сервіси. Про це Віталій Кличко заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

«У Києві на сьогодні зареєстровано майже 90 тисяч переселенців. Ми знаємо, що велика кількість людей, які переїхали до столиці, ще не зареєструвалися. Вони приїхали до родичів чи друзів. Тому велике прохання – обов’язково реєструватися. Щоб робота з переселенцями була систематизованою, аби вони могли отримувати всі пільги та користуватися всіма сервісами, якими користуються кияни», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, з травня в спеціально створених у столиці центрах надають консультації для вимушених переселенців. Там людям допомагають у питаннях пошуку роботи, влаштування дітей в садочки та школи. Також роз’яснюють, які пільги можуть отримувати переселенці.

Також допомогу вимушеним переселенцям продовжують надавати соціальні служби столиці. Наприклад, продуктові набори отримали понад 40 тисяч переселенців, а консультацій психологів і юристів – більше 2500 осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]