Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся в Лейпцигу з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та міністром економічного співробітництва і розвитку Свеньєю Шульце

15 листопада 2023 року, 12:21

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Лейпцигу з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Говорили про підтримку та подальшу допомогу Україні, розвиток місцевого самоврядування та співпрацю громад українських та німецьких міст. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся на німецько-українській конференції муніципальних партнерств із Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Також поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Подякував партнерам за допомогу, яку Німеччина надала та планує надати Україні. Зокрема, 8 млрд євро наступного року. А також наголосив, що дуже важливо посилювати підтримку України – озброєнням, що так потрібне нам на фронті, фінансово та економічно. Бо не може сьогодні йтися про «втому» від війни. Адже саме на це розраховує путін. Європейські партнери, демократичний світ повинні як ніколи обʼєднатися навколо України, зміцнити свою позицію і підтримку!» – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що зі Свеньєю Шульце говорили і про допомогу українським містам. Зокрема, в критично складний зимовий період, коли російські варвари знову намагатимуться знищити критичну інфраструктуру. Федеральний міністр запевнила, що Німеччина підтримуватиме українські громади стільки, скільки буде потрібно.

«Буркгард Юнґ, мер Лейпцигу, – міста, яке з німецьких громад має найдавніше партнерство з українською (з Києвом), зокрема підкреслив, що партнерство ефективніше, коли міста різних країн співпрацюють напряму. Бо влада на місцях краще знає потреби громад і забезпечує їхню життєдіяльність. Саме тому дуже важливе спілкування мерів, представників місцевого самоврядування, яке відбувається на німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу. Тут зібралися багато мерів і представників місцевого самоврядування з України та Німеччини», – наголосив Віталій Кличко.

Під час виступу на конференції Віталій Кличко підкреслив, що успіх відбудови, відновлення України залежить, насамперед, від втілення нею важливих реформ, уже сьогодні. Антикорупційних, державного управління, економічних перетворень, децентралізації. І в цьому Україна теж розраховує на допомогу партнерів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]