Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з групою старших радників Конгресу США: Українці здивували світ своїм героїзмом. Але для перемоги нам потрібна зброя!

24 січня 2023 року, 18:35

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у столичній мерії з групою старших радників Конгресу США. Очолює делегацію президент Американської ради зовнішньої політики, впливовий республіканський стратег Герман Пірчнер (автор книги «Після Путіна»). У складі делегації також – старший радник Комітету з міжнародних відносин Сенату США Ганна Тобурн, старший радник Гельсінського комітету Конгресу США Алекс Тірскі, засновник і президент Центру медіадосліджень Л. Брент Бозел III, колишній заступник міністра оборони та член Консультативної ради Американської ради зовнішньої політики Вільям Шнайдер-молодший, директор із зовнішніх зв’язків Американської ради зовнішньої політики Енні Свінген, старший науковий співробітник з питань Європи та Євразії Американської ради зовнішньої політики Е. Вейн Мері, директор Вашингтонського офісу Центру американсько-українських відносин (CUSUR) Микола Грицковян, старший науковий співробітник із зовнішньої політики США в Американській раді зовнішньої політики Лоуренс Дж. Хаас.

Старші радники, що мають десятиліття досвіду здійснення експертизи та є представниками «мозкового центру» Конгресу США, впливають на формування політики США стосовно України. Тому цей візит напередодні початку підготовки бюджету США на 2024 рік є дуже важливим. Також його важливість обумовлена змінами у складі Конгресу США. Адже в умовах триваючої російської агресії важливо зберегти двопартійну підтримку України американськими партнерами.

Старших радників Конгресу США, зокрема, цікавило, як Віталій Кличко бачить відновлення України після завершення війни, у яких галузях на муніципальному рівні необхідно продовжити перетворення, також торкнулися питань поточної внутрішньої ситуації в Україні та необхідної підтримки нашої держави.

«США – стратегічний партнер України. Військова та економічна допомога, яку ми отримуємо від вашої країни, дає можливість Україні ефективно боротися проти російської агресії. В основі цієї допомоги – міцна двостороння підтримка, яку має Україна в Конгресі США. Завдяки цьому були ухвалені безпрецедентні за обсягами пакети військової та економічної допомоги, яку Україна отримала минулого року та продовжує отримувати. Ми не повинні дати можливість путіну отримати перепочинок, перегрупуватись та вдарити знову. Його мета не змінились. Кремлівська орда хоче знищити українську державу і цілеспрямовано здійснює геноцид українців. Тому нашій перемозі над російськими загарбниками немає альтернативи, ми не маємо права на поразку. Коли я кажу «ми», то маю на увазі Україну і наших партнерів, в першу чергу – США», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що сьогодні Україна б’ється не тільки за свою свободу, незалежність і демократичний вибір. На полях битви в Україні вирішується майбутнє Європи. Тому тільки спільна перемога може забезпечити стабільність, мир та добробут європейського континенту і світу в цілому.

«Наша боротьба – це й внесок у безпеку Сполучених Штатів. Я хочу наголосити ще раз – ми щиро вдячні США і нашим іншим західним друзям за практичну підтримку українського народу у війні проти російського агресора. Ми свідомі того, що ця підтримка вимагає значних зусиль від наших партнерів. Втім, треба розуміти, що боротьба проти російських варварів вимагатиме додаткових зусиль як від України, так і від її союзників. Тому закликаємо наших друзів зрозуміти важливість посилення підтримки України саме зараз. Це стосується збільшення поставок сучасної зброї, обсягів економічної та фінансової допомоги, ще більш суворих санкцій проти росії. Українці здивували світ своїм героїзмом. Але для перемоги нам потрібна зброя!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]