Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка вчетверте за час повномасштабної війни приїхала до Києва

28 березня 2024 року, 14:36

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка вже вчетверте відвідує Київ за час повномасштабної війни. Також з Анн Ідальго прибула делегація столиці Франції.

«Захоплююсь вашою сміливістю. Ми пам’ятаємо, що ваш перший візит відбувся у квітні 2022 року. Тоді наші міста підписали Угоду про дружбу і співробітництво. Важливим свідченням партнерства з боку Парижа стала знакова подія в березні 2022 року. Тоді міська рада французької столиці одностайно проголосувала за надання Києву статусу почесного громадянства. Минулого року, в День незалежності України, в центрі Парижа ми з вами відкрили Київський сквер – як символ підтримки французьким народом боротьби українців за свободу та європейські цінності. Ціную й вашу непохитну позицію щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в літніх Олімпійських іграх, які відбудуться цього року у столиці Франції», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці вручив Анн Ідальго відзнаку Київського міського голови – нагрудний знак «За сприяння обороні Києва». Адже від початку повномасштабної війни мерія Парижа надсилала гуманітарну допомогу, а також генератори, інше обладнання, яке було вкрай необхідним.

Віталій Кличко подякував пані Ідальго за запрошення на Саміт мерів європейських міст, який відбудеться в Парижі у травні.

«Київ прагне розвивати з Парижем та іншими європейськими містами економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проєкти в різних сферах. А після Перемоги нам треба буде відбудовувати Україну. І я вдячний за вашу готовність допомагати нам у цьому», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Парижа підкреслила, що вкотре приїхала до Києва, аби запевнити українців у подальшій підтримці. Бо путін загрожує сьогодні всій Європі. І для боротьби з росією треба бути об’єднаними.

«Надання Києву статусу почесного громадянства, наше з вами постійне спілкування, регулярна допомога українській столиці і позиція мерії Парижа щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх – це свідчення нашої підтримки українського народу в боротьбі з російським агресором», – наголосила мер Парижа Анн Ідальго.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]