Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з мером Вільнюса та подякував за допомогу Києву

22 березня 2023 року, 17:48

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Вільнюса Реміґіюсом Шимашюсом, який прибув із візитом до Києва. Віталій Кличко розповів про руйнування і збитки, завдані ракетними обстрілами російських варварів по об’єктах критичної інфраструктури та житлових будинках киян. А також подякував міській владі Вільнюса за надану Києву гуманітарну допомогу. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні зустрівся з мером Вільнюса Реміґіюсом Шимашюсом та делегацією литовської столиці, яка прибула з візитом до Києва. Розповів про ситуацію в столиці України, руйнування та збитки, завдані ракетними обстрілами російських варварів по об’єктах критичної інфраструктури та житлових будинках киян. Від початку широкомасштабної війни, з якою вдерлася в Україну росія, Вільнюс активно підтримує Київ та Україну, допомагає нам. До речі, Київ та Вільнюс є містами-побратимами з червня 1991 року. І наша дружба та співпраця тільки зміцнюються», – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко подякував меру Вільнюса та представникам міської влади литовської столиці за допомогу у гуманітарній сфері – зокрема, за те, що Вільнюс із перших днів повномасштабної війни приймав та розміщував українських біженців.

«Цінуємо ми і те, що цієї дуже складної для України і столиці зими Вільнюс передав Києву 20 генераторів. А також – газові плити з балонами, батарейки та пристрої для підзарядки, ліхтарики. Загалом Вільнюс доставив гуманітарної допомоги на 100 000 євро. Ще 400 000 євро місто-побратим перерахувало благодійними коштами. Ми вдячні за це та налаштовані на подальшу співпрацю з мерією Вільнюса, литовським бізнесом, громадськими організаціями у втіленні спільних проектів. Зокрема, й у повоєнній відбудові та розвитку Києва», – наголосив Віталій Кличко.

Литовські партнери підкреслили, що і надалі допомагатимуть та підтримуватимуть Україну і Київ – політично, економічно та гуманітарно.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]