Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Зважаючи на похолодання, тепловики мають забезпечити належну температуру опалення»

12 січня 2018 року, 18:05

Теплопостачальні підприємства столиці повинні врахувати зміну погодних умов і забезпечити належну температуру опалення в будинках киян. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За прогнозами Українського гідрометцентру, в найближчі дні у Києві очікується різке похолодання. Зокрема, з 14 січня в столиці температура повітря опуститься до 8-10 градусів нижче нуля.

«Температура в оселях киян повинна бути комфортною, не нижче +18 градусів. За це несуть відповідальність як теплопостачальні організації, які повинні подбати про відповідну температуру теплоносія, так і житлові підприємства – ЖЕКи, ОСББ, ЖБК та інші, які відповідають за стан будинкових комунікацій», - відзначив Кличко.

Мер підкреслив, що на усунення аварійних ситуацій комунальники мають одну добу та доручив негайно виправити всі технічні несправності, що виникли під час опалювального сезону, та які впливають на якість надання послуги централізованого опалення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]