Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Визначено лауреатів премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці

29 червня 2022 року, 17:14

У столиці визначили лауреатів премії Київського міського голови – найкращих представників столичної молоді за наукові й творчі досягнення, а також за внесок у розвиток молодіжного руху. Відповідне рішення ухвалила сьогодні конкурсна комісія. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

 «Ця премія є показником успішної діяльності молодих киян, які сприяють розвитку нашого міста. Нею відзначили тих, хто у 2021 році зробив великий внесок у сферу молодіжного руху у творчій та науковій галузях», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він також додав, що у цей складний для нашої країни час, міська влада повинна створювати всі умови для розвитку молоді, надаючи їй всебічну підтримку.

«Цього року наша країна постала перед важкими випробуваннями, а саме загарбницькою війною, яка стала великим поштовхом для розвитку волонтерського руху. Тому, вважаю, що в положенні про премію має з’явитись окремий напрям «волонтерство», який дасть змогу гідно відзначити молодих осіб, котрі попри всі складності та можливу загрозу життю ризикували собою, щоб допомогти іншим», – запропонувала директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.

Конкурсна комісія висунула 36 кандидатів на присудження премії у розмірі 10 тисяч гривень: за наукові досягнення – 9 осіб, за творчі досягнення – 15 осіб, за внесок у розвиток молодіжного руху – 12 осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]