Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Мадрид став першим іспанським містом-побратимом Києва

29 червня 2022 року, 17:04

Мадрид став першим іспанським містом-побратимом Києва. Меморандум про побратимство підписали мер Києва Віталій Кличко та мер столиці Іспанії Хосе Луїс Мартінес-Алмейда. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні з мером Мадрида Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою підписали Меморандум про побратимство наших міст. Мадрид став першим іспанським містом-побратимом Києва. Це – історична подія для наших міст і відбулася вона під час історичного саміту НАТО, який відбувається в ці дні в Мадриді, – наголосив Віталій Кличко. – Я дякую нашим західним партнерам, нашим іспанським партнерам за підтримку України в цей критичний для неї час. І, переконаний, наша співпраця з Мадридом буде ефективною і корисною для наших столиць. Сьогодні Мадрид приймає біженців з України, надає гуманітарну допомогу Києву та Україні. Обговорили ми і чимало проектів, які плануємо спільно втілити в українській та іспанській столицях».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]