Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: Обмін досвідом з іноземними колегами важливий задля впровадження інноваційних рішень у систему міського управління

15 липня 2021 року, 9:16

Обмін досвідом з іноземними колегами допомагає розробити європейську систему управління в органах місцевого самоврядування. Про це під час зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.                                       

За словами Володимира Бондаренка, представники Сакребуло презентували урбаністичну політику Тбілісі, яка зазнала кардинальних змін за останні роки. Зокрема, торкнулись питань Генерального плану, дозволів й контролю у сфері будівництва, ліквідації наслідків будівельних пірамід.     

«Під час зустрічі разом із колегами обговорили зміни у транспортній галузі та екологічні пріоритети Тбілісі. Наразі стратегія міста полягає в переході на екологічний громадський транспорт. Ця тема є актуальною для нас, адже Київ розвивається у цьому напрямі. Також було презентовано міські програми щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення. Зокрема, нас зацікавила програма допомоги малозабезпеченим громадянам. Представники органів місцевого самоврядування Тбілісі поділилися досвідом впровадження системи контролю за якістю дитячого харчування в дитсадках. Цікавим виявився підхід до конкурсу проектів у сфері культури та питаннях професійної освіти. Спільно з колегами обговорили особливості гендерної політики, адже антидискримінаційна політика заслуговує на увагу», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він додав, що цікавими виявилися поради щодо впровадження сучасних інструментів управління у транспортно-логістичній інфраструктурі. Наразі дороги Тбілісі стають мультимодальними.

Нагадаємо, що делегація Київської міської ради на чолі із заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком, разом із заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Оленичем, депутатами Київради Яриною Ар’євою та Григорієм Маленком, співробітниками секретаріату Київської міської ради та представниками Київської міської державної адміністрації проводять робочі зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua