Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Поки над Україною літають не пасажирські літаки, а російські ракети – жодна країна Європи не може почуватись у безпеці

27 квітня 2022 року, 14:55

Делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком прибула з робочим візитом до Кракова (Польща) та провела зустріч з депутатами Краківської міської ради. До складу української делегації увійшли депутати Київської міської ради: Леонід Ємець, Андрій Вітренко, Денис Москаль, Григорій Маленко та Дмитро Білоцерковець.

За словами Володимира Бондаренка, з перших днів війни польські колеги надають допомогу та підтримують Україну в боротьбі з ворогом. З початку війни Краків прийняв 1,5 мільйона українських біженців, а місто стало одним з найбільших хабів через який щоденно транспортується гуманітарна допомога з європейських країн до України.

«Поки над Україною літають не пасажирські літаки, а російські ракети – жодна країна Європи не може почуватись у безпеці. Вже 62 день ранок в Україні починається з хвилини мовчання за загиблими, щоб цієї хвилини мовчання не було в Європі. У кожного в Україні на телефоні встановлено додаток із сигналом тривоги, яка звучить щоденно. Сьогодні на Київ та область знову летіли російські ракети. Тому ми просимо іноземних партнерів не думати, що війна десь далеко. Вона тут і зараз. Якщо ми не об'єднаємо зусилля довкола допомоги Україні сьогодні – це означає, що війна завтра може прийти і до кожного з вас. Я закликаю міжнародну спільноту продовжувати допомагати нам боротись з ворогом. Україна вистоїть!» – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що в ході перемовин було досягнуто домовленості про пріоритетні напрямки співпраці у подальшому. 

Українська делегація подякувала депутатам Краківської міської ради за щоденну підтримку в боротьбі з ворогом.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]