Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Синьо-жовтий прапор – це символ спротиву та української незламності перед ворогами

23 серпня 2022 року, 11:16

День Державного прапора України відзначають щороку 23 серпня. Пам'ятна дата запроваджена Указом Президента України у 2004 році. 

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, синьо-жовтий стяг є національним символом, і кожен із нас шанує його як найвищу національну святиню. Прапор завжди з нашими захисниками, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність України.

«Українці пишаються синьо-жовтим прапором, оскільки він уособлює мужність, нескореність та волю до перемоги над ворогом. Ми дивимось на державний символ і вкотре згадуємо, що нам є за що боротись – мирне небо над головою та золотисте пшеничне колосся. Це наша земля, і настане день перемоги над окупантами. У Києві майорить державний прапор – один із головних символів нашої країни. Вірю в те, що невдовзі синьо-жовтий стяг буде піднято в кожному населеному пункті нашої Батьківщини. З Днем Державного прапору України», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що українці ніколи не забудуть жорстокості росії, і нехай не забувають вороги, що кров на нашому прапорі робить його червоно-чорним.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]