Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вячеслав Непоп: Міська влада продовжує робити все можливе для забезпечення житлом постраждалих від «Еліта-Центр»

09 лютого 2021 року, 14:44

Київська міська державна адміністрація продовжує працювати над забезпеченням квартирами інвесторів, ошуканих групою будівельних компаній «Еліта-Центр». Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час мирного мітингу під стінами КМДА.

«Протягом останніх років нам вдалось надати квартири 267 ошуканим інвесторам. Ще 1263 потерпілих необхідно забезпечити житлом. І ми не припиняємо працювати над цим – працює постійна конкурсна комісія із залучення інвесторів для будівництва, укладаються інвестиційні договори, на частині об’єктів триває будівництво», – наголосив Вячеслав Непоп.

Він нагадав, що будівництво продовжується у провулку Платонівському та на вулиці Лук’янівській, де відповідно 10,6% та 9,4% площі передбачені для передачі постраждалим від «Еліта-Центр». На вулиці Милославській, де інвестор зобов’язався надати 7% площі, ведеться робота з опорядження будинків та прибудинкової території. Загалом за даними об’єктами, які будуть введені в експлуатацію в IV кварталі 2021 року, вже укладено попередні договори на передачу 63 квартир ошуканим інвесторам.

Крім того, у 2020 році КП «Київське інвестиційне агентство» подало повторну заяву на видачу дозволу на будівництво на ділянці на вулиці Оноре де Бальзака до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Там передбачено понад 904 кв. м для забезпечення житлом постраждалих від «Еліта-Центр».

Також «замороженими» залишаються понад 5000 кв. м, погоджені з інвестором, в об’єкті на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної. Там жителі сусідніх житлових комплексів не перший рік блокують будівництво попри наявність у забудовника всієї дозвільної документації.

«Попри проблеми на окремих об’єктах, ми продовжуємо також працювати над виділенням нових ділянок, де інвестпроектом передбачені квартири для постраждалих від сумнозвісної «Еліта-Центр». Вже розроблені та погоджуються передпроектні пропозиції щодо об’єктів на перетині вулиць Амурської і Сумської, а також на вулиці Жолудєва, 1-А», – додав Вячеслав Непоп.

З урахуванням об’єктів, які вже зараз у роботі, загалом ще необхідно збудувати 1123 квартири для забезпечення житлом потерпілих.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]