Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вячеслав Непоп: «Місто не повинне платити підрядникам за неякісні ремонти дворів та міжквартальних проїздів»

12 серпня 2020 року, 12:41

У Києві тривають масштабні ремонти дворів і міжквартальних проїздів, і голови столичних районів мають приділяти більше уваги якості виконаних робіт. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час термінової виїзної наради на вул. Закревського, 71 у Деснянському районі.

За вказаною адресою підрядник здійснив неякісний ремонт прибудинкової території, на що заступник голови КМДА звернув увагу в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алексєєнко, представників Департаменту внутрішнього фінансового аудиту КМДА та КП «Київекспертиза».

«У кожному районі голови мають відповідально ставитися до якості ремонтів. Адже кожен такий ремонт здійснюється для комфорту мешканців і за міські кошти. І якщо він виконаний неякісно, акт виконаних робіт підписувати не можна. Місто не повинне платити підрядникам за неякісні ремонти дворів та міжквартальних проїздів. Не буде підписаний і акт виконаних робіт по ремонту на вул. Закревського, 71. А отже, генпідрядник не отримає коштів, поки не переробить абияк заасфальтований двір так, як передбачено проектно-кошторисною документацією», – підкреслив заступник голови КМДА.

Загалом у 2020 році в Києві планують оновити 756 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. У всіх районах роботи тривають згідно з графіком.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]