Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вячеслав Непоп: «Організовуємо роботу для завершення будівництва ще двох проблемних ЖК»

19 лютого 2021 року, 17:24

Потрібно негайно напрацювати подальші кроки для врегулювання ситуації із проблемними житловими комплексами «Олімпійське містечко» та «Панорамне містечко» (об’єднані в ЖК «Деміївський квартал»), у будівництво яких залучені кошти фізичних осіб. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час чергової робочої зустрічі з представниками Міністерства внутрішніх справ України.

«Історія спорудження кожного з цих об’єктів є, у деякій мірі, схожою. Адже обидва вони зведені із порушенням норм земельного та містобудівного законодавства. Та водночас об’єкти мають індивідуальні особливості. Тому й вирішення проблемних питань кожного житлового комплексу потребує особливого підходу та ухвалення окремого виваженого рішення», – зазначив Вячеслав Непоп.

Він нагадав, що згідно з ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 14.01.2019 та 05.11.2019 житлові комплекси ТОВ «Укогруп» та ТОВ «Сіті груп» на вул. Ракетній, 24 увійшли до переліку об’єктів, на які накладено арешт та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Заручниками ситуації виявились інвестори, які вкладали свої кошти в будівництво зазначених житлових комплексів.

За результатами зустрічі учасники напрацювали подальші кроки для врегулювання спірних питань та приведення ситуації щодо добудови ЖК «Деміївський квартал» до вимог містобудівного законодавства.

«Київська міська державна адміністрація постійно шукає шляхи для врегулювання питань, що виникли у зв’язку із залученням коштів фізичних та юридичних осіб у будівництво проблемних житлових об’єктів. Попри те, що, на жаль, ми обмежені недосконалим законодавством, що описує повноваження місцевих державних адміністрацій та практичні механізми щодо завершення спорудження таких об’єктів», – пояснив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]