Версія для людей із вадами зору

Вячеслав Непоп: «Створено робочу групу для уточнення проектних рішень реставрації Будинку вчителя»

29 грудня 2018 року, 11:11

Створено робочу групу для уточнення проектних рішень реставрації Будинку вчителя та доопрацювання концепції розвитку Музею Української революції 1917-1921 років, який розміщується у будівлі. Таке рішення ухвалено за результатами виїзної наради за участю Міністра культури України Євгена Нищука, а також заступників голови Київської міської державної адміністрації Вячеслава Непопа та Олександра Спасибка.

У робочу групу увійдуть представники Міністерства культури, КМДА, Інституту національної пам’яті, Музею Української революції 1917-1921 років, замовника реставрації – КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Проект реставрації Будинку вчителя схвалений науково-методичною радою при Міністерстві культури, проведена державна експертиза проектно-кошторисної документації, – зазначив Вячеслав Непоп. – Усі питання, які можуть виникати до проекту з огляду на подальший розвиток Музею, будуть ретельно вивчені робочою групою та уточнені у проектних рішеннях».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua