Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як користуватися е-квитком у громадському транспорті

03 червня 2020 року, 11:36

Із 1 липня електронний квиток стане єдиним способом оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. За допомогою е-квитка можна сплатити за проїзд в усіх видах громадського транспорту: метро, автобусі, тролейбусі, трамваї, міській електричці та фунікулері. Про це нагадали у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій.

Для того, щоб скористатися е-квитком, можна придбати одноразовий QR-квиток або картку Kyiv Smart Card із можливістю поповнювати її поїздками зі знижкою.

Kyiv Smart Card

Транспортна картка дає можливість купувати до 50 поїздок за один раз та економити до 1,5 гривні на кожній поїздці. Інформація про поїздки зберігається після реєстрації картки в особистому кабінеті, і в разі втрати Kyiv Smart Card невикористані поїздки можна перенести на іншу картку. Дані щодо поїздок фіксуються онлайн, і це дає можливість відслідкувати пасажиропотік на будь-якій станції або зупинці.

Придбати Kyiv Smart Card можна:

  • у касах метрополітену;
  • у терміналах самообслуговування у вестибюлях станцій метрополітену;
  • у Т-кіосках.

Поповнити Kyiv Smart Card можна:

Одноразовий QR-квиток

Квиток можна використовувати у паперовому або електронному вигляді. У транспорті необхідно піднести екран телефону із QR-квитком або роздрукований квиток до дзеркальної частини валідатора, дочекатися звуку та натиснути кнопку «Підтвердити використання».

Придбати разовий QR-квиток можна:

Варто зазначити, що зелені картки метро не продаються та не поповнюються, проте записані поїздки можна використати до закінчення терміну їхньої дії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]