Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Якщо Коцюбинське захоче приєднатися до Києва – ми тільки «за», – Олексій Резніков

25 травня 2016 року, 12:19

Якщо смт Коцюбинське захоче приєднатися до Києва – ми тільки «за». Про це заступник голови КМДА Олексій Резніков сказав у інтерв’ю виданню «КиевВласть».

«Коцюбинське – обласний анклав на території Києва, а нам необхідно узгодити зовнішні кордони. Ми вважаємо, що можемо про це домовлятися з областю. Ми знаємо про ситуацію, що Ірпінь хоче поглинути Коцюбинське, але не факт, що цього хочуть самі коцюбинчани – у мене інша інформація. Тому вибори все покажуть. Ну і такі речі повинні вирішувати територіальні громади. Ми готові прийняти Коцюбинське і жителі селища від цього тільки виграють», – сказав Олексій Резніков.

Він додав, що у разі приєднання Коцюбинського до Києва, у мешканців селища відразу зменшиться квартплата, комунальні платежі, вони зможуть користуватися послугами столичних поліклінік, звертатися до Святошинського райвідділу поліції, викликати столичних пожежних тощо.

«Наразі ж ми не можемо транспортну гілку туди провести, оскільки це вже область. Ми навіть ларьки соціального хліба не можемо їм поставити, тому що вони не кияни, хоча по суті живуть на території Києва. Якщо громади супутників або навколишніх сіл виступлять «за» приєднання, то чому ні?», – резюмував Олексій Резніков.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]