Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Юрій Назаров: «Відтепер водії можуть сплачувати за паркування у додатку Kyiv Smart City»

11 грудня 2019 року, 12:18

Увага! Мобільний додаток Kyiv Smart City був замінений на застосунок «Київ Цифровий».

«Київ Цифровий» поєднав функціонал старого додатку із новими міськими електронними сервісами. Завантажити додаток можна за посиланням: https://kyiv.digital/start

У додатку міських послуг Kyiv Smart City з’явилася можливість придбати місячний абонемент на паркування на будь-якому із муніципальних майданчиків та додати автомобіль у свій профіль. Про це повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

«Відтепер водії можуть сплачувати за паркування у додатку Kyiv SmartCity. На муніципальних майданчиках не потрібно буде шукати паркомат, прикріплювати чек оплати до лобового скла, купувати талони і таке інше. Контролер за номером авто зможе знайти абонемент у загальному списку і тим самим перевірити, що за паркування сплачено. Це черговий крок реалізації «міста у смартфоні» та поширення cashless-культури», – повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Таким чином, крім вже активних сервісів у додатку: «Міський транспорт», «Афіша подій», «Комунальні послуги», стає активним «Сервіси водія». У ньому став доступним розділ «Паркувальні абонементи», у якому і можна буде придбати абонемент на паркування. Абонемент буде діяти на платних муніципальних парковках Києва протягом одного календарного місяця, але розробники вже працюють над можливістю погодинної оплати. Також під час покупки можна замовити фізичну копію абонемента (опціонально).

При покупці можна вибрати місяць і зону дії абонемента. Існує 3 зони дії. Кожна визначає частину міста, на муніципальних парковках якої користувач зможе паркуватися, використовуючи абонемент. Усього є 3 зони. Щоб зрозуміти, що власник перебуває на муніципальній парковці, де діє його абонемент, необхідно переконатися, що у смартфоні працює GPS і в додатку є доступ до геолокації, відкрити Kyiv Smart City, де з’явиться напис: «Діє у Вашому місцезнаходженні».

Після купівлі абонемента треба вибрати автомобіль, для якого призначається абонемент. Для цього треба додати авто у профіль. Це можна зробити відразу в процесі покупки абонемента. Оплачувати паркування можна прив’язаною в додатку картою. Процес купівлі абонемента займає не більше хвилини. Після покупки прийде коротка інструкція.

Крім того, після оновлення додатку у користувачів з’явилася можливість прив’язати профіль до акаунту в соцмережі або банківського профілю. Тож потрапити до профілю тепер можна будь-яким зручним способом. До того ж, підключення BankID верифікує користувачів. Це важливо, адже в майбутньому в додатку з’являться нові сервіси, які будуть доступні тільки верифікованим користувачам.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]