Версія для людей із вадами зору

З 9 червня 2017 року в’їзд транспорту на Труханів острів частково обмежать для комфорту відпочиваючих – Микола Поворозник

09 червня 2017 року, 16:19

З 9 червня 2017 року на період літнього сезону в’їзд транспорту на Труханів острів буде частково обмежено для підвищення рівня комфорту відпочиваючих. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Для забезпечення комфортного відпочинку киян Київська міська державна адміністрація прийняла рішення про обмеження руху транспортних засобів територією Труханового острова, шляхом встановлення дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено». За словами Миколи Поворозника, контроль за організацією дорожнього руху буде забезпечено в установленому законом порядку, в тому числі із залученням представників Патрульної поліції.

«Київ – європейське місто і в літній сезон ми особливу увагу приділяємо підвищенню рівня комфорту у зонах відпочинку людей. Тому саме такий захід сприятиме безпеці пішоходів та велосипедистів і мінімізує ризик виникнення аварійних ситуацій. Це один із кроків, спрямованих на наведення порядку та створення комфортних зон відпочинку для киян та гостей міста. У найкоротші терміни такі обмеження почнуть діяти на всіх дніпровських островах. Таким чином ми продовжуємо системну роботу з впорядкування всіх острівних зон відпочинку Києва», – зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Згідно з правилами дорожнього руху знак 3.1 «Рух заборонено»  забороняє проїзд транспорту на територію острова з 08:00 до 22:00, окрім випадків передбачених правилами, а саме: для транспортних засобів, що рухаються за встановленими маршрутами та для транспортних засобів, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також для транспортних засобів, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо зауважив, що для відпочиваючих на території Труханового острова буде організовано перевезення громадським транспортом, а саме автобусом, що курсуватиме від Московського мосту до Пішохідного мосту та електричним міні-потягом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua