Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За 2023 рік у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни пролікувалися 2 265 військовослужбовців (+фото)

09 квітня 2024 року, 16:03

За 2023 рік у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни пролікувалися 2 265 військовослужбовців, а за 2022 рік – 809. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважив, що в столиці послуги з реабілітації можна отримати в 17 закладах за пакетом медичних послуг «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах» та в 34 закладах за пакетом «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах». У кожному із закладів створені мультидисциплінарні реабілітаційні команди.

«Реалії сьогодення такі, що всі галузі мають налаштовуватися на роботу в умовах повномасштабного вторгнення. І одним із надважливих завдань є надання всебічної допомоги нашим Захисникам і Захисницям, зокрема забезпечення сучасних умов для їхнього лікування та реабілітації. Базовим закладом охорони здоров’я для лікування військовослужбовців уже кілька років поспіль визначено Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни. Це заклад із сучасним обладнанням та висококваліфікованими фахівцями, який ми продовжуємо оновлювати. Тут Захисники та Захисниці, після отриманих поранень, можуть пройти лікування та реабілітацію», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, в закладі можна отримати нейрореабілітаційну допомогу, ортопедичну, психологічну реабілітацію та комплексну реабілітаційну допомогу.

«Із загальної кількості військовослужбовців, які пройшли реабілітацію, 33,8% отримали нейрореабілітаційну допомогу, 29,3% – спеціалізовану медико-психологічну реабілітацію, 24,6% – ортопедичну реабілітацію, 12,3% – комплексну реабілітаційну допомогу», – зауважив Микола Поворозник.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я, загалом у 2023 році медичну стаціонарну реабілітацію отримали 3 222 військових. Крім того, проведено амбулаторно реабілітацію в КДЦ районів міста понад 700 військовослужбовцям.

Зауважимо, заклади, які уклали договір з НСЗУ на стаціонарну реабілітацію, забезпечені необхідним обладнанням для відновлення когнітивних, сенсорних та рухових функцій.

Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни (фото – КМДА, Любов Голуб’ятнікова)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]