Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних

12 серпня 2022 року, 14:51

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює у штатному режимі, але з дотриманням вимог воєнного стану. Послуги реабілітації в Центрі можуть отримувати і діти з числа внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«З початком російського вторгнення одним із найважливіших завдань було евакуювати дітей з інвалідністю. Тоді ми централізовано відправили до країн Європи більше 3000 родин, які виховують дітей з інвалідністю. Зараз до Києва продовжують прибувати вимушені переселенці, зокрема й ті, які виховують дітей з інвалідністю, що потребують реабілітації. Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює у звичному режимі та надає послуги і для вимушених переселенців. За два місяці роботи на обліку Центру додалося 500 нових дітей, чверть із яких – внутрішньо переміщені особи», –  зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що Центр суворо дотримується вимог воєнного стану і під час повітряної тривоги усі підопічні та фахівці спускаються до укриття, де можуть продовжувати заняття.

«Центр обладнав укриття таким чином, що фахівці можуть продовжувати заняття з реабілітації. Укриття забезпечене водопостачанням, має санвузли та душові. Також укриття можна залишити через три евакуаційні виходи. Усі працівники проінструктовані та знають, що необхідно робити у випадку надзвичайної ситуації», – розповіла Марина Хонда.

Крім послуг реабілітації, у Центрі можна отримати і продуктові набори від литовського фонду Food for Ukraine і Товариства Червоного Хреста України. Зазначені набори видаються тільки тим родинам, які виховують дітей з інвалідністю і перебувають та зареєстровані в Києві. На сьогодні допомогу отримали 1300 родин.

Загальна кількість виданих продуктових наборів 3727.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]